Czym są masy żelowe do fajek wodnych i jak je stosować?

0
3356

Jeśli zależy Ci na zmodyfikowaniu oryginalnego smaku tytoniu lub szukasz alternatywnego produktu do palenia w fajce wodnej, w którego składzie nie znajdziesz nikotyny i innych pochodnych tytoniu, dobry wyborem mogą być żele i kremy Hookah Squeeze lub podobne produkty innych marek. W składzie tego typu substancji znajdziesz jedynie aromatyzowane związki lotne, które po podgrzaniu uwalniają przyjemne nuty zapachowe.

Rodzaje mas żelowych do shishy

Na rynku artykułów dedykowanych miłośnikom fajek wodnych znajdziesz wiele aromatyzowanych produktów stanowiących ciekawą alternatywę dla tradycyjnego tytoniu. Poza kremami i żelami są nimi również nasączone melasą kamienie do shishy oraz już aromatyzowane wyroby tytoniowe. Kremy Hookah Squeeze, takie jak https://shishasklep.pl/pol_m_Kremy-Zele-do-shishy_Hookah-Squeeze-2129.html to jedna z popularnych kategorii substancji, którymi można wzbogacać naturalny aromat tytoniu, nadając mu preferowany przez siebie zapach. Wspomniana marka kremów i żeli do shishy ma w swojej ofercie dziesiątki produktów o różnych zapachach. Co warte podkreślenia, tego typu produkty można stosować łącznie z tytoniem lub oddzielnie. Wystarczy nałożyć niewielką ilość kremu do cybucha i zacząć go podgrzewać. Kremy pozwalają stworzyć gęste kłęby białego, pięknie pachnącego dymu wolnego od nikotyny i innych substancji lotnych znajdujących się w dymie tytoniowym. W sprzedaży znajdziesz kremy owocowe i w wielu innych oryginalnych smakach.

Kiedy sięgnąć po krem do fajki wodnej?

To produkt dedykowany osobom, które nie palą tytoniu oraz tym, które go palą, ale chcą zmodyfikować jego oryginalny zapach. Dzięki produktom takich marek jak Hookah Squeeze można aromatyzować każdy rodzaj tytoniu, nadając mu preferowany przez siebie zapach. Poza tym żele i kremy do shishy pozwalają na skorzystanie z fajki wodnej osobom, które na co dzień nie palą, ale chcą spróbować, jak smakuje gęsty dym z shishy. To także dobry wybór dla osób rzucających palenie, które chcą mieć możliwość zaciągnięcia się gęstym dymem, ale zależy im na tym, by był to dym wolny od nikotyny i innych substancji obecnych w typowym dymie tytoniowym.

W sklepach specjalizujących się w sprzedaży produktów dedykowanych osobom korzystającym z fajek wodnych znajdziesz wiele artykułów pozbawionych nikotyny. Żele i kremy do shishy są ich doskonałym przykładem. Wystarczy niewielka ilość kremu Hookah Squeeze lub produktu innej preferowanej przez siebie marki, by zapalić beznikotynową shishę i raczyć się przyjemnym aromatem gęstego, białego dymu. Taki krem można również dodać do tytoniu i w ten prosty sposób zmodyfikować jego oryginalny smak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here