Jak wybrać torbę dla yorka?

Yorki to nasi mali, wierni przyjaciele. Niestety pieski te znane są generalnie z tego, że podróże, szczególnie te dłuższe nie są ich najmocniejszą stroną. Czy jednak oznacza to, że mamy zostawiać naszego pupilka w domu? Oczywiście, że nie! Dzisiaj bowiem mamy do dyspozycji absolutnie świetne torby dla yorka!

Torby dla yorka dawniej

Jak wyglądały torby dla yorka jeszcze kilka lat temu? Cóż można śmiało powiedzieć, że w zasadzie to niespecjalnie jakkolwiek wyglądały. Najczęściej zamiast toreb dla yorka mogliśmy kupić tylko straszne, duże i ciężkie klatki dla psa. Nam było z tym strasznie niewygodnie podróżować, zaś naszemu pieskowi…

Jeszcze gorzej. Każdy z nas świetnie się orientuje, że yorki to kochane pieski, które bardzo lubią kontakt z człowiekiem. Dlatego też zimna klatka, w której nikt nie może pieska pogłaskać sprawiała tylko, że był on zmartwiony i nieszczęśliwy, co negatywnie odbijało se na podróży wszystkich pasażerów.

Dzisiejsza torba dla yorka

Jak zaś ten problem wygląda dzisiaj? Czy został jakoś rozwiązany? Oczywiście, że tak! Powstała bowiem cała gama naprawdę świetnych torebek dla yorków. Jak one wyglądają? Otóż mogą mieć naprawdę przeróżne kształty i być wykonane z różnych materiałów. Wyjątkowo często ostatnio spotyka się torby dla yorka wykonane na wzór damskiej torebki. Piesek siedzi sobie wówczas wygodnie, my także czujemy się bardzo komfortowo, a co więcej nie musimy się martwić niczym.

Czy w sklepie dostępna jest tylko taka torba dla yorka damska? Oczywiście, że nie! Dzisiaj bowiem mamy do dyspozycji także torby – nosidełka. Wówczas piesek jest cały czas blisko nas, a na dodatek my mamy obydwie ręce wolne. Co więcej dzisiaj w sklepach dostępna jest także torba dla yorka na rower, wyglądająca jak męska torba sportowa, czy jak koszyczek.

Torba dla yorka – jak kupić?

Na co bardzo istotnego należy zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniej torby dla yorka? Przede wszystkim spójrzmy na to, czy na pewno materiał nie podrażni delikatnej skóry naszego pieska. Taki materiał musi być w stu procentach naturalny, oddychający i nie może zawierać żadnych sztucznych barwników. To jednak jeszcze nie koniec wymogów. Jak powinna wyglądać idealna torba dla yorka ?

Otóż na dodatek musi ona mieć jakiś system zabezpieczający naszego pieska przed wypadnięciem. Dobrze by było, gdyby taka torebka miała również odpowiednią, małą kieszonkę na dokumenty, abyśmy przez przypadek niczego nie zgubili. No i oczywiście liczy się design takiej torby dla yorka – musi się ona nam podobać!

Artykuł powstał we współpracy z Lile Tink

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here