karta multisport

Karta multisport cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Staje się ona coraz chętniej wykorzystywanym rozwiązaniem do wynagradzania pracowników. To dzięki niej jesteśmy w stanie wejść do ponad 4000 obiektów sportowych w całej Polsce. Dzięki niej posiadamy nie limitowany czas i ilości wejść. Dzięki niej fan aerobiku, basenu, sauny, ścianki wspinaczkowej czy sztuk walki może korzystać z ulubionych zajęć kiedy chce i ile chce.

Pierwszym i zarazem najpopularniejszym zagadnieniem jest: jak w ogóle zdobyć tego typu kartę?

Zanim zdecydujemy się na nią, to warto jest sprawdzić, czy nasz ulubiony sport należy do programu Benefit Systems. Wystarczy że wejdziemy na oficjalną stronę www i zweryfikujemy swój obiekt.

Rodzaje kart Multisport:

* plus- nie ma żadnych ograniczeń

* classic- ma ograniczenie 1/dziennie wizyty w odpowiednim klubie

* multiactive -z ograniczeniem na daną ilość wejść w miesiącu

co otrzymujemy dzięki karcie multisport

Brzmi naprawdę zachęcająco, ale gdzie taką kartę można zdobyć?

Przede wszystkim karta multisport jest imienna. Oznacza to, że wraz z jej okazaniem trzeba potwierdzić swoją tożsamość na przykład dowodem osobistym czy prawem jazdy. Karta nie jest skierowana dla osób indywidualnych, nie możemy jej więc zakupić tylko dla siebie. Cały program powstał z myślą o firmach, które zatrudniają minimum dziesięciu pracowników. Koszt karty waha się w zależności od wybranego pakietu oraz liczby pracowników. Tylko posiadacze karty pracowniczej mogą korzystać z karty multisport . Jeśli karta MultiSport działa nieprawidłowo lub pojawiają się jakiekolwiek problemy, to możemy zgłosić reklamację, na przykład wysyłając e-mail. Chcąc rozwiązać doraźne problemy, możemy również zadzwonić na infolinię lub wypełnić formularz kontaktowy.  Zdobycie karty jest bardzo dużym problemem i właśnie dlatego w Internecie jest bardzo dużo ofert sprzedaży oraz jej kupna. Oczywiste jest, że zgodnie z regulaminem Benefit Systems, tego typu działania są niezgodne z regulaminem. Jest to więc próba oszustwa. Kupowanie kart w taki właśnie sposób jest tez bardzo ryzykowne. Zakupiona karta może oczywiście okazać się nieważna lub być zapisana na inną osobę. Najlepiej jak również i najbezpieczniej będzie jeśli po prostu porozmawiamy ze  swoim pracodawcą o możliwości przystąpienia do programu. Na pewno w całej firmie znajdzie przynajmniej dziesięć chętnych osób. Jeśli wszystko się powiedzie to na pewno uda się ją zdobyć , być może uda się ją nabyć w przystępnej cenie oraz co jest najważniejsze- z legalnego źródła. Warto jest więc postarać się odrobinę i cieszyć się pakietem możliwości jakie ona posiada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here