Masz duży dom i dużo sprzątania? Sprawdź jak sobie to ułatwić

Choć duży metraż cieszy i zapewnia poczucie swobody, utrzymanie takiego domu w idealnej czystości może stanowić nie lada wyzwanie – zwłaszcza, gdy mieszkają w nim małe dzieci czy zwierzęta. Zobacz, w jakie sprzęty zainwestować, by sprzątanie zajmowało Ci mniej czasu!

Myjka do okien, czyli kilka minut i po sprawie

Nie lubisz myć okien i zawsze marzysz o tym, by jak najszybciej skończyć? Sięgając po myjkę do okien Karcher, możesz szybko zrealizować to marzenie. Gorąca para wodna szybko rozpuści bowiem zabrudzenia, pozostawiając szybę idealnie czystą i to bez śladu smug. Co więcej, to niewielkie urządzenie pomoże Ci też w wyczyszczeniu innych gładkich powierzchni:

– blatów kuchennych,

– frontów meblowych,

– najróżniejszych elementów wykonanych ze szkła – luster, witryn i nie tylko,

– płytek ceramicznych na ścianach czy podłogach – i to wykonanych w zasadzie z każdego gładkiego, nienasiąkliwego materiału.

Myjka do okien

Samojezdny odkurzacz – a podłoga poodkurza się sama

Z pewnością nie raz słyszałeś, że nic się samo nie zrobi. W przypadku odkurzania powiedzenie to nie zawsze jest zgodne z prawdą. Jak to możliwe? W ostatnich latach rynek podbiły tzw. odkurzacze automatyczne, czyli niewielkie, okrągłe, bezprzewodowe urządzenia, które… same odkurzają, zupełnie bez Twojej ingerencji. Wystarczy tylko je naładować, a następnie zaplanować pracę na konkretną godzinę – a później po prostu cieszyć się idealnie czystą podłogą, zupełnie bez wysiłku.

Parownica do ubrań – sterta do prasowania zniknie w mgnieniu oka

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie prasowanie jest tym najbardziej znienawidzonym obowiązkiem domowym – a noszenie tylko niemnących się ubrań nie zawsze zdaje egzamin. Okazuje się jednak, że można to przyspieszyć i ułatwić – wystarczy tylko wyposażyć się w prasownicę do ubrań.

Jak to działa? Wieszasz koszulę na wieszaku, a następnie przejeżdżasz po niej dzióbkiem parownicy – a wszystkie zagniecenia samoczynnie się rozprasują pod wpływem działania gorącej pary pod dużym ciśnieniem. W ten sposób nie sposób też przypalić ubrań bez przypadek – to coś w sam raz dla zabieganych!

Samojezdny odkurzacz

Urządzenie sterowane… smartfonem

Czy czasem czujesz, że powinieneś się rozdwoić, by zrobić wszystko to, co masz na głowie? Okazuje się, że dużym ułatwieniem może być dla Ciebie… telefon, który masz zawsze przy sobie. Oczywiście pod warunkiem, że Twoje urządzenia AGD będą z nim sparowane. Przyglądając się dzisiejszej ofercie rynkowej, zauważysz, że dziś w zasadzie wszystko może być sterowane smartfonem – pralka, zmywarka, lodówka, a nawet ekspres do kawy. A takie rozwiązanie może się okazać naprawdę pomocne. W końcu wystarczy tylko nacisnąć jeden przycisk, by wstawić pranie czy rozpocząć zmywanie naczyń – nawet, gdy jesteś jeszcze w pracy. A po powrocie po prostu wyładować czyste naczynia czy pachnące ubrania- bez czekania na to, aż urządzenia skończą pracę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here