modne okulary korekcyjne dla mężczyzn
fot. pexels.com

Okulary korekcyjne to obecnie również świetny gadżet, którym można wyrazić swoje wyczucie stylu oraz podkreślić charakter. Coraz więcej osób chętniej nosi okulary korekcyjne, aniżeli soczewki kontaktowe. Zobacz jakie modele okularów korekcyjnych są modne dla mężczyzn!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/najmodniejsze-okulary-korekcyjne-meskie/

Aviatory

Obecnie do mody znów powróciły aviatory, które nosi się już nie tylko w postaci okularów przeciwsłonecznych, ale również jako okulary korekcyjne! Coraz więcej mężczyzn decyduje się na ten fason, dobierając delikatne oprawki oraz szkła korekcyjne w kształcie odpowiednich do aviatorek.

Oprawki zazwyczaj są srebrne, złote lub mają kolor, ale są wykonane w cienkiej linii, dając okularom bardzo delikatnego wyglądu. W takich okularach wygląda się niezwykle stylowo oraz młodziej. Znajdziesz je w ofercie Ray Ban lub innych marek w salonie optycznym.

Potterki

Równie modne są obecnie okulary okrągłe. Wyglądają one trochę jak okulary Harry’ego Pottera. Mają doskonale okrągły kształt oraz cienki drucik jako oprawkę. W takich okularach zyskuje się wygląd młodego nerda, który musi nosić okulary.

Można wybrać oprawki w kolorze albo podobnie jak w aviatorkach srebrne lub złote. Takie okulary z pewnością znajdziesz w ofercie Muscat, który ma bardzo dużo ciekawych fasonów do wyboru dla swoich klientów.

Prostokąty

Klasyka również jest modna! I wielu mężczyzn również decyduje się na jej wybór przy dobieraniu okularów korekcyjnych. Wówczas wybierają sobie model klasycznych prostokątów, które doskonale podkreślają ich wygląd, a także nadają eleganckiego stylu.

Takie klasyczne oprawki są bardzo popularne wśród mężczyzn w średnim wieku, którym zależy na poważniejszym wyglądzie. Przy takich oprawkach możemy wybrać różną grubość otoczki, cieńsze nadadzą nam lżejszego wyglądu, natomiast te grubsze z pewnością oryginalności. To od nas zależy, jaki efekt chcemy osiągnąć i który model wybierzemy. Znajdziemy je w praktycznie każdym salonie optycznym.

Przeczytaj też: http://www.insult.pl/gorset-w-stylu-gotyckim/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here