O powiększeniu ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust stało się niezwykle popularną metodą medycyny estetycznej kilka lat temu. To właśnie wtedy bardzo wiele kobiet zaczęło korzystać z możliwości powiększenia warg, tak by stały się znacznie większe i pełniejsze. Dzisiaj do tematu podchodzi się odrobinę inaczej. Coraz więcej kobiet chce, aby efekt był bardzo subtelny i mało widoczny, dlatego też za pomocą kwasu hialuronowego często jedynie koryguje się niewielką asymetrię.

Powiększanie ust Katowice

Na czym polega wypełnianie ust Katowice za pomocą kwasu hialuronowego? Jednorazową strzykawką, która zawiera właśnie kwas hialuronowy, lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog dokonuje wkłucia w tych miejscach, które mają być powiększone, dzięki czemu praktycznie od razu pojawia się efekt. Takie konturowanie ust kwasem hialuronowym nie jest bolesne, przebiega bardzo szybko, nie wymaga nawet żadnych skomplikowanych badań, aby uzyskać kwalifikację do zabiegu. Jednym słowem praktycznie każdy może skorzystać z konturowania ust kwasem.

Powiększanie ust Katowice – jak często przeprowadzać?

Jak długo utrzymują się efekty powiększania ust? Tak naprawdę przez kilka miesięcy, chociaż wszystko zależy od ilości wprowadzonego kwasu hialuronowego, jak również właściwości konkretnego organizmu. Zwykle konturowanie ust kwasem hialuronowym trzeba powtarzać raz na 6 – 9 miesięcy. Przez ten czas efekt jest widoczny, a potem wargi powracają do swojego wcześniejszego kształtu. To dobra informacja dla tych osób, które nie są do końca zadowolone z efektu zabiegu i chciałaby, aby usta wróciły do swojego wcześniejszego kształtu oraz rozmiaru.

Wypełnianie ust Katowice – cena

Ile kosztuje konturowanie i wypełnianie ust kwasem hialuronowym? Tak naprawdę wszystko zależy od gabinetu medycyny estetycznej. Z reguły kwas hialuronowy w jednorazowej strzykawce wszędzie kosztuje tyle samo, zróżnicowane mogą być ceny wykonania samego zabiegu. Trzeba jednak przyznać, że na przestrzeni lat zabiegi te stały się coraz bardziej przystępne cenowo i obecnie takie konturowanie nie kosztuje dużo. Zwykle klientka musi zapłacić od 500 do 800 zł. Nigdy nie należy kierować się tylko cenami podczas wyboru gabinetu, a opiniami klientów i ich zadowoleniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here