Skrzynki na piwo i inne napoje

Przez to jak nieekologiczne są plastikowe butelki, coraz częściej widzi się ich szklane odpowiedniki. Wyroby ze szkła mają jednak to do siebie, że bardzo łatwo je stłuc, nawet jeśli są solidnie wykonane. Utrudnia to w znacznym stopniu magazynowanie napojów w butelkach ze szkła, jak i ich transport i inne czynności logistyczne. Na szczęście na rynku znajdują się skrzynki na butelki, które zmniejszają ryzyko stłuczenia szkła do minimum.

Skrzynki na butelki i ich cechy

Skrzynki na wodę mineralną, na soki, napoje gazowane, czy nawet Skrzynki na piwo są stworzone z myślą o zapewnieniu butelkom możliwie jak największego bezpieczeństwa. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że skrzynki na butelki zapewniają każdej butelce osobną przegrodę, dopasowaną do jej rozmiarów. Dzięki nim butelki w skrzynkach się nie obijają, a także nie ulegają nadmiernym wstrząsom. Istotną cechą skrzynek na wodę mineralną i piwo wydaje się też być zapewniana przez nie wygoda. Skrzynki na piwo i inne napoje znacznie ułatwiają wszelakie prace logistyczne, od magazynowania, przez transport, aż po wykładanie butelek na półkach sklepowych.

Czym kierować się wybierając skrzynki na butelki

Zarówno skrzynki na piwo, skrzynki na wodę mineralną, jak i inne napoje niekoniecznie muszą być porządnie wykonane. Istnieje wiele ofert, których niska cena przekłada się na niską jakość skrzynek, a czasami nawet drogie skrzynki na butelki bywają po prostu niepraktyczne. Czym zatem powinna się odznaczać dobra skrzynka na butelki?

Przede wszystkim plastik zastosowany przy produkcji powinien być wytrzymały, a ścianki skrzynki powinny być dosyć grube. Dzięki temu będzie ona solidna i wytrzyma ewentualne upadki lub uderzenia, które nierzadko zdarzają się w magazynach lub podczas transportu. Poza tym dobrze też aby skrzynki na wodę mineralną lub piwo miały uchwyty do przenoszenia, które znacznie ułatwią transport i magazynowanie. Nie są to jednak jedyne otwory, które powinny znaleźć się w ściankach skrzynki. Plastik jest bardzo łatwy w obróbce, dlatego też nie ma problemu z tym aby ściany skrzynek na napoje posiadały wiele otworów, zajmujących więcej niż połowę powierzchni. Dzięki takiemu zabiegowi można znacznie zmniejszyć wagę skrzynek, co jest na wagę złota gdy przewozi się palety z kilkunastoma lub nawet kilkudziesięcioma skrzynkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here