tanie ciuszki

Wyprzedaże

To święty Graal dla większości z nas chcących kupić rzecz tanio, a dobrze. Pojawiają się regularnie przy końcówkach sezonów i ceny, jakimi raczą nas sklepy są praktycznie najniższe dla nich osiągalne. Warto czekać na „sezonówki” i w ich ramach zaopatrywać się w rzeczy, które wcześniej nie były dla nas osiągalne, bądź też kupić rzeczy wiele, które szybko się zużywają. Generalnie nasze powodzenie zakupu tanich ciuszków w przypadku takich wyprzedaży zależy wyłącznie od aktualnej oferty prezentowanej przez interesujące nas marki. Wartym odnotowania faktem jest także to, że wyprzedaże z tygodnia na tydzień pogłębiają się, stale podwyższając udział obniżki w finalnej cenie produktu. Jeśli więc nasz styl jest bardzo niszowy, bądź też nasz rozmiar nie kusi większości „przeciwników” – warto poczekać na końcówkę i taką rzecz kupić „za bezcen”. Oczywiście próba kupna takich tanich ciuszków to gra z ryzykiem, ale bardzo opłacalna w przypadku upolowania rzeczy, na którą się zasadzaliśmy. Nierzadko zdarza się świetna rzecz, której przyglądaliśmy się od dawna z ceną obniżoną o 70%. Warto odwiedzać miejsca objęte wyprzedażami dość często i obserwować zmiany w asortymencie, być może trafią się tam odpowiednie dla nas tanie ciuszki. Jeśli ostrzyliśmy zęby na piękną, skórzaną kurtkę i stale przy każdej wizycie widzimy ich zmniejszającą się ilość – to nie łudźmy się, że doczeka na kolejną fazę obniżki. Zamiast patrzeć sercem – warto spojrzeć na tę kwestię mocno analitycznym wzrokiem i rzeczy o braku zainteresowania brać przy dużej obniżce, a rzeczy o dużym zainteresowaniu – przy pierwszej nadarzającej się ku zakupowi okazji. Niezwykle ważne są rozmiary. Te skrajne – są najmniej pożądane.

tanie ciuchy mogą być modne

Lumpeksy – sposób na tanie ciuszki

Znane głównie jako lumpeksy to miejsca, które prezentują w swojej ofercie głównie rzeczy używane. Sprowadzone zarówno z zagranicy, jak i z naszego Polskiego podwórka. Wyznawcy lumpeksowych zakupów posiadają w swoich szafach rzeczy, które jako nowe – raczej na pewno by tam nie trafiły. Głównie ze względu na cenę lub już absolutną niedostępność. Istnieje duża szansa na wynalezienie w miejscach tego typu rzeczy magicznych. Rzeczy, o których być może nawet marzyliśmy długimi miesiącami jako całkowicie niemożliwe do zakupu. Tak jak w większości przypadków i secondhandy nie są miejscem świętym wymagającym kultu. Prawda jest taka, że będąc człowiekiem negatywnie nastawionym do używanej odzieży i wręcz niereformowalnym mimo wszelkich „za” – nie staniemy się ich częstymi bywalcami. Higiena tak ważna dla nas wszystkich w secondhandach zostanie nastawiona na dużą próbę. Chęć uczestniczenia w „lumpeksowym życiu” jest więc niezwykle osobistą sprawą, która może być zdecydowanie grą wartą świeczki. Ale być może ceny i tamtejsze tanie ciuszki są tego warte? 10 złotych za koszulę? 15 za marynarkę? Brzmi kusząco – i znając lumpeksowych wyjadaczy wiem, że wciąga jak najmocniejszy wir. Warto odwiedzać stanowiska ze skórzanymi kurtkami, bo to jeden z niewielu elementów garderoby, który z wiekiem pięknieje.

Internet (allegro oraz ebay)

To jest miejsce świetne dla ludzi chcących kupić coś nowego lub używanego w bardzo niskich cenach. Portale aukcyjne w przeciwieństwie do sklepów stacjonarnych oferują niezwykle zróżnicowany towar, który bardzo łatwo przejrzeć, sprzedawany zarówno przez wyspecjalizowane sklepy jak i osoby prywatne. Ten drugi typ sprzedawców charakteryzuje się nierzadko skrajną niewiedzą na temat sprzedawanych rzeczy, co jest zarówno wadą jak i zaletą. Przypadkowy zakup, bądź „prezent” to jedne z częściej powielanych przez takich sprzedawców przyczyn sprzedaży. Sprzedawcy zorganizowani z kolei zapewnią nam przyzwoitą obsługę, czy nikłą możliwość na chęć oszustwa. Setki perełek i tanich ciuszków, miłych zarówno dla naszego oka, jak i naszego portfela na pewno będzie zalana nie przez setki, ale setki tysięcy rzeczy, których nigdy w życiu nie chcielibyśmy widzieć. Prawda jest taka, że będziemy denerwować się przeglądając kolejne dziesiątki ofert i wśród pięciu stron – znajdziemy jedną ofertę nas interesującą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here