Wakacyjna pamiątka w postaci Fotoksiążki. Jak ją zrobić?

Wyjazdy wakacyjne to upragniony czas każdego z nas. Rodzice mogą wykorzystać długo wyczekiwany urlop i zapomnieć o stresie wynikającym z napiętej sytuacji w firmie, konieczności poświęcania prywatnego czasu na pilne projekty i gonienia terminów. Dzieci natomiast po całorocznej nauce i uzyskaniu satysfakcjonujących wyników na te kilka dni lub tygodni mogą odłożyć książki i poznawać świat przez pryzmat własnych oczu i uszu. Czas ten jednak szybko minie, a oprócz wspomnień we własnej głowie warto jest zachować również materialne wspomnienia.

Czym jest fotoksiążka?

Fotoksiążka to piękny drukowany album ze zdjęciami. Personalizowana okładka i kolaż zdjęć na każdej kolejnej stronie pozwala powracać do tych pięknych chwil zawsze wtedy, kiedy będzie to potrzebne i kiedy nadejdzie chwila nostalgii. Szczególnie przydatne może to być podczas długich zimowych wieczorów. Ponadto też taką pamiątką możemy dzielić się z rodziną i znajomymi opowiadając historie z wakacji. Wysokiej jakości papier fotograficzny i sztywna okładka pozwalają na to, by wspomnienia przetrwały. W dużym uproszczeniu zatem fotoksiążka to drukowany album, który to jednak ma znacznie bardziej atrakcyjną formę.

Rodzaje fotoksiążek

Dzięki dostępności różnych rozmiarów możemy zdecydować się zarówno na pionowe, jak i panoramiczne książki. Ponadto każda z nich występuje jeszcze w kilku wariantach wielkości, co pozwala dopasować jej rodzaj do ilości i rozmiaru zdjęć. Posiadając więcej zdjęć poziomych możemy stworzyć interesującą książkę panoramiczną. Można również podzielić książkę na segmenty, kiedy to niektóre zdjęcia wykonywały nasze dzieci.

Tworzenie fotoksiążki krok po kroku

Idealnym sposobem na uzyskanie takiej pamiątki jest CEWE Fotoksiążka z wakacji dzięki prostemu i rozbudowanemu zarazem systemowi do tworzenia książki. Wchodząc na stronę internetową wybieramy interesujący nas model. Otrzymujemy link do programu, w którym to w sposób intuicyjny będziemy mogli przystąpić do projektowania naszej pierwszej pamiątki w formie fotoksiążki.

Warto dodać, że nie trzeba być grafikiem ani też profesjonalnym fotografem, by wykonać taki projekt. Możliwość wykorzystania gotowego tła i układów stron tylko pomaga w całym procesie twórczym, a intuicyjna obsługa programu umożliwi odnalezienie się w tym nawet osobom o niewielkim doświadczeniu z programami graficznymi. Stały podgląd pozwala wprowadzać dowolną ilość poprawek przed zamówieniem.

Oprócz samych zdjęć i ich układu, mamy też możliwość wyboru sztywnej lub miękkiej okładki, druku matowego lub błyszczącego, a także uszlachetnienia okładki daje bardzo wiele ostatecznych wyników pracy. Wszystko zależy jedynie od kreatywności i potrzeb. Gotowy projekt wysyłamy do realizacji i w ciągu kilku dni od wysłania i opłacenia otrzymujemy za pośrednictwem kuriera najpiękniejszą pamiątkę w naszym życiu. To wszystko dodatkowo w atrakcyjnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here