czapka zimowa

W ostatnich sezonach zimowych niezmiennie w kategorii czapka zimowa królują czapki z pomponami. Okazały się one prawdziwym hitem sprzedażowym. Są  bardzo uniwersalne, gdyż mogą je nosić dzieci, a nawet dorośli i osoby starsze. Czapki z pomponem najlepiej sprawdzą się w nieoficjalnych stylizacjach. Ponadto sprawiają, że wygląda się w nich znacznie młodziej. Charakterystyczne pompony są nieco nonszalanckie, przez co przełamują oficjalny charakter. Mimo tego zestawione z eleganckim płaszczem wyglądają doskonale. Bardziej klasyczną wersją czapki z popmponem są czapki, które mają stonowane kolory. W tym sezonie bardzo modne są nude, ale także fuksja. Potwierdza to już dostępna na stronach typu https://www.kochamczapki.pl/ oferta.

Ciepło i wygoda

Podczas wyboru czapki bezwzględnie należy zwrócić uwagę na materiał, z jakeigo została ona wykonana. Najlepiej, kiedy zimowe czapki wynonane są z wełny. Najczęściej są one droższe, jednak ich jakość sprawia, że mogą one służyć nawet przez kilka sezonów. Często można także spotkać wełniane czapki wzmocnione poliestrem. To również dobry wybór. Unikać należy jednak czapek wykonanych z materiałów sztucznych i syntetycznych, takich jak elastan, poliester, poliamid, akryl. Materiały syntetyczne nie przepuszczają powietrza, a jednocześnie nie stanowią bariery termicznej, przez co nie chronią wystarczająco przed chłodem. Ponadto materiały syntetyczne mogą powodować reakcje alergiczne. Mają także niekorzystny wpływ na stan naszej skóry głowy oraz włosów. Mogą przyczyniać się między innymi do powstawania łupieżu.

Czapki dla eleganckich kobiet

Czapki pasujące do eleganckich stylizacji poiwnny przede wszystkim posiadać neutralne kolory. Najczęściej jest to czerń  biel, szarości. Ponadto eleganckie czpaki nie powinny posiadać ekstrawaganckich splotów, nadmiernych elementów dekoracyjnych, pomponów. Najlepiej, kiedy są one proste, nie za duże i przylegające do głowy. Alternatywą mogą być berety, które wyglądają obłędnie w połączeniu z długimi płaszczami. To klasyka, która powoli powraca do łask, co widać między innymi w stylizacjach  najlepiej  ubranych gwiazd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here