Co napisać do dziewczyny?

Współczesna komunikacja umożliwia nam kontaktowanie się ze sobą znacznie częściej niż kiedyś, co ma bardzo wiele zalet. Pojawia się jednak pewien problem. Możemy ze sobą rozmawiać przez tak długi czas, że czasem zwyczajnie tracimy chęć na dyskusję, lub nie wiemy, jaki temat poruszyć. Często jest tak, kiedy chcemy napisać do dziewczyny, która nam się podoba lub z którą jesteśmy już w związku. Chcesz pogadać, ale nie wiesz o czym? W tym tekście opiszę, co pisać do dziewczyny.

1. Zapytaj co u niej słychać. Skoro sam nie masz pomysłu o czym pisać, odwróć sytuację. Dzięki temu to ona zacznie pisać na jakiś temat i zobaczysz, jak się rozmowa potoczy dalej.

2. Powiedz jej coś miłego. To z pewnością jej się spodoba.

3. Napisz, co się ciekawego ostatnio u ciebie wydarzyło.

4. Pogadaj z nią o wspólnych chwilach z przeszłości, lub zaplanujcie razem przyszłość. Nie muszą to być dalekosiężne plany, możecie ustalić, gdzie jutro pójdziecie lub co będziecie robić w wakacje.

5. Wyślij jej coś zabawnego, co poprawi jej humor, Być może właśnie tego potrzebuje i będzie zadowolona.

6. Znajdź wspólny kontekst. Może macie wspólną pasję, albo chodzicie do tej samej szkoły? Może słuchacie podobnej muzyki? Znajdź elementy, które was łączą. Są one świetnym punktem odniesienia i dają szansę na rozpoczęcie ciekawej rozmowy.

Jak widzisz, jest wiele opcji na temat co napisać do dziewczyny. Wystarczy się chwilę zastanowić nad tym, co będzie najlepsze w twoim i jej przypadku. Myślę, że teraz rozmowa na pewno się uda.

http://www.naszauroda.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here