Dysk przenośny 500 GB

Zależy Ci na bezpieczeństwie danych, wysokich transferach i odpornej obudowie? Zewnętrzne dyski SSD zapewniają odpowiedni poziom ochrony dla wrażliwych danych, a zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem zagwarantują spokój nawet podczas podroży!

Zabezpiecz swoje dane i śpij spokojnie!

Masz dużą ilość poufnych danych, które nie mogą wpaść w niepowołane ręce? Nie ufasz rozwiązaniom wirtualnym takim jak dyski w chmurze i wolisz mieć zapisane dane zawsze przy sobie? Dyski przenośne 500 GB SSD marki Samsung z serii T7 do odpowiednie rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, bowiem kompaktowe wymiary, wytrzymała konstrukcja i świetne transfery danych zadowolą nawet wymagających użytkowników. Bo bezpieczeństwo danych bardzo często jest sprawą kluczową i istotną dla firmy. Chodzi nie tylko o mocną obudowę jak np. w modelu Samsung T7, którą wykonano z wytrzymałego i odpornego na uderzenia oraz wstrząsy stopu aluminium, ale również o szyfrowanie danych. Przykładowo w modelu T7 Touch możemy chronić swoje pliki wykorzystując szyfrowanie AES 256-bit. Dane możemy odbezpieczyć błyskawicznie za pomocą odcisku palca – wystarczy przyłożyć go do wbudowanego czytnika, jak również za pomocą dedykowanego oprogramowania lub aplikacji. Preferujesz skomplikowane hasło? Żaden problem, odpowiednie oprogramowanie pozwoli dopasować poziom zabezpieczeń do indywidualnych preferencji. Ważne projekty i dokumenty, kolekcja zdjęć ze starszych smartfonów, która nie powinna być skasowana? Samsung T7 to odpowiednie rozwiązanie!

Ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia fizyczne

Dyski zewnętrzne SSD z serii Samsung T7 Shield to rozwiązania dla bardzo wymagających użytkowników, którzy często pracują poza biurem, niekoniecznie w wygodnej kawiarni w centrum miasta. Dalekie wyjazdy? Praca w różnych warunkach atmosferycznych i konieczność dostępu do ważnych danych bez względu na miejsce, porę dnia czy pogodę? Samsung T7 Shield posiada bardzo wytrzymałą obudowę, która zabezpiecza wewnętrzne dane i bez problemu zniesie ostre traktowanie. Upadek nawet z 3 metrów? Twoje dane są w pełni bezpieczne. Kurz, pył, wilgoć? Zgodność z normą IP65 oznacza, że dysk Samsung T7 Shield możesz używać w dowolnym miejscu bez obaw, że Twoje dane ulegną uszkodzeniu.

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here