szewc

Sklepy odzieżowe są pełne obuwia, które różni się rozmiarami, stylem kolorem czy krojem. Zdarza się że klienci poszukują czegoś wyjątkowego i kierują się w takich wypadkach do szewca. Takie buty z pewnością będą niepowtarzalne oraz podkreślam charakter posiadacza. Szycie butów na miarę staje się koniecznością ze względów zdrowotnych. Niekiedy zdarza się że ktoś posiada specyficznego obuwia, z powodu różnych dysfunkcji stóp. Szewc lub obuwnik ortopedyczny są w stanie pomóc w doborze odpowiedniego obuwia. Czy takie szycie butów na miarę jest to dobry pomysł na otwarcie biznesu? Przekonajmy się!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/szewc-i-szycie-butow-na-miare-sensowny-pomysl-na-firme/

Lokal oraz warunki pracy szewca

Doświadczeni szewcy w branży polecają podzielić warsztat na dwie część. Radzą oddzielić osobne miejsce na biuro oraz pracownie, w której będą powstawały buty. Jest to bardzo istotne przy przyjmowaniu klientów na miejscu. Jeżeli przyjmujemy ich w eleganckim biurze, wszystko wygląda profesjonalnie. Pracownia jest miejscem warsztatowy. Oznacza to, że zwykle będzie tam panował umiar i porządek. Nie wygląda to ani profesjonalnie, ani elegancko, jeżeli będziemy przyjmować kogoś w takich niechlujny w warunkach. Sama pracownia szewska powinna być dobrze wyposażona w różnego rodzaju sprzęt obuwniczy.

Minusem oczywiście takiego sprzętu jest ogromna cena. Za zakup sprzętu specjalistycznego na wielką pracownię może wynieść nawet do dwóch milionów złotych. Tańszą formą będą narzędzia wielofunkcyjne. Wymagają one jednak specjalistycznego przeszkolenia w użytkowaniu.

Szewc oraz szycie butów na miarę – kariera w internecie

Prowadzenie sklepu internetowego z obuwiem na wymiar jest tańszym rozwiązaniem, niż zakładanie dużego biura, które przyjmuje klientów. W taki sposób możemy łatwo uzyskać rozpoznawalność oraz dostęp do szerszej grupy odbiorców. Reklamowanie się w internecie nie wymaga od nas szczególnej staranności oraz wielkich kosztów. Dodatkowo internet daje możliwość skrzyknięcia się w grupie z kilkoma profesjonalistami, którzy mogą dzielić się obowiązkami i wykonywać swoją pracę zdalnie oraz podejmować przez to większą ilość zamówień.

Ile kosztują buty na miarę w pracowni szewskiej?

Cena za własnoręcznie wykonane u szewca buty będzie znacznie droższa niż ta za buty produkowane taśmowo przemysłowo. Para skórzanych butów posiadających specjalne skórzane dodatki może kosztować nawet 1500 – 2000 zł. Jednak wykonanie obuwia za 200 – 400 zł nadal jest możliwe oraz opłacalne. Wszystko jednak zależy od poziomu skomplikowania zamówienia, a także użytych materiałów.

Zobacz też: http://zespolnapiecia.pl/suknie-slubne-na-miare-jak-to-wyglada/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here