Pomysł na biznes

Lata lecą bardzo szybko, a wielu z nas wciąż nie może znaleźć na siebie pomysłu i odszukać odpowiedniej pracy. Zastanawiamy się także wiele razy nad tym, co przyniesie kolejny dzień i na co najlepiej postawić, oraz ulokować swoje pieniądze, by za jakiś czas zobaczyć zyski. Ostatnio rzuciła mi się w oczy strona, na której kilka osób pokazuje, co będzie w najbliższym czasie najbardziej dochodowym biznesem i na jakim polu warto zaryzykować. Podobno dobry pomysł na biznes, to otwarcie toru gokartowego. Coraz więcej osób łapie bowiem pasję do sportu motorowego i nie są to już tylko sami mężczyźni, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Jakiś miesiąc temu miałem okazję być na jednym z tego typu torów i coś przykuło mocno moją uwagę.

Był to fakt, iż ponad 50% osób na torze, to były młode dziewczyny w okolicach 20 lat. Na oko nie umiałem tego dobrze ocenić, ale tak mi się przynajmniej wydawało. Nie będę ukrywał, że taki widok mnie bardzo ucieszył i że ucieszyłem się, że dziewczyny wchodzą czasem w rolę facetów. Wizyta ta torze gokartowym przebiegała bardzo fajnie, a my okrążenie po okrążeniu byliśmy rekordy toru. Właściciel był bardzo zaskoczony, gdyż mnóstwo osób przewijało się przez ten tor w ostatnich latach i nigdy nikt w tak krótkim czasie nie doszedł do takiej sprawy. Oczywiście powiedzieliśmy później szefowi toru, że bywało często w tego typu miejscach i mamy już doświadczenie. Chcieliśmy się zachować wobec niego w porządku i nie okłamywać go.

Już na pierwszy rzut oka było widać, że mamy z tym do czynienia nie od dzisiaj i że szło nam za dobrze, jak na nowicjuszy. Zagadaliśmy też do niego w przerwie pomiędzy przejazdami, w temacie zarobków i tego, jak kwitnie jego biznes. Powiedział nam, że na razie jest na etapie odzyskiwania pieniędzy za włożone w tor pieniądze, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i tor utrzyma się na kolejne lata, to już niedługo będzie czerpał z niego niezłe profity. Trzeba bowiem zauważyć, że zawsze wygląda to tak w przypadku dużych biznesów. Nigdy nic nie daje nam zarobić od razu, no chyba że dzierżawimy od kogoś dane miejsce i nie musieliśmy w nie wkładać pieniędzy. Wtedy przychody pojawią się od razu i zaczniemy zarabiać godne pieniądze.

Oczywiście będziemy musieli także pamiętać o tym, że dojdzie nam kilka opłat, w tym właśnie ta za dzierżawę dla właściciela nieruchomości. No ale mając głowę na karku i pasję do tego co będziemy robić, powinno się udać w szybkim czasie wyjść na prostą, jeśli chodzi o względy finansowe. Podczas wizyty na torze gokartowym kilka razy wymieniliśmy się z kolegami spostrzeżeniami w temacie wynajmu takiego toru. W naszym mieście był jeden, który jest od wielu lat nieużywany, więc gdybyśmy się zrzucili na remont tego toru, to nie byłby to głupi pomysł. Jednakże dwóch z nas w niedługim czasie musiało wyjechać i temat trochę upadł. Nie jest jednak wykluczone, że niedługo uda nam się do niego wrócić i spróbować coś w tej sprawie zdziałać. Jeśli by się nam udało, to z pewnością była by to dobra wiadomość dla młodych ludzi.

http://www.inwestycyjnawolnosc.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here