Różnice między kremem a serum do twarzy

Krem do twarzy to kosmetyk, o którym słyszał każdy i prawdopodobnie używa go większość kobiet. Coraz częściej słyszy się również o serum do twarzy, które może być stosowane razem z kremami lub je zastępować. Nie zawsze jednak jasna jest różnica pomiędzy tymi dwoma rodzajami produktów, dlatego wiele pań zostaje przy tradycyjnym kremie, nie zastanawiając się nawet nad właściwościami serum. To błąd – serum to niesamowita pomoc w walce z oznakami starzenia, ponadto dobre serum może zdziałać prawdziwe cuda w szybkim czasie i można je stosować na wiele sposobów. Szczególną uwagę zwróć na produkty L’Oreal – serum tego producenta na pewno spełni swoją funkcję należycie.

Krem i serum – różnice

Krem od dziesiątek lat stanowi podstawę codziennej pielęgnacji kobiet dookoła świata. Często spotyka się produkty przeznaczone do stosowania na dzień lub na noc, istnieją też pozycje, które można aplikować zarówno o poranku, jak i przed snem – tak dzieje się najczęściej w przypadku kremów dla cery młodej. Bardzo ważne w przypadku wyboru kremów jest odpowiednie dostosowanie go do potrzeb swojej cery, ponieważ składy produktów różnią się w zależności od tego, jaka ma być ich rola. Jeśli chodzi o serum, jest to kosmetyk będący odpowiedzią na konkretne wymagania cery. Jego konsystencja ma zwykle formę żelu lub pianki i najczęściej jest lżejsza od kremu. Tym, co najważniejsze w serum, jest wysokie stężenie substancji aktywnych, które zapewniają intensywniejsze i szybsze działanie niż w przypadku kremu. Proponowane przez L’Oreal serum, w zależności od zaleceń producenta, można włączyć do codziennej pielęgnacji i zastąpić krem lub stosować cyklami – przez miesiąc lub kilka tygodni. Serum to także kosmetyk, który często zaradzać ma różnym problemom i zawiera kompleks składników do tego potrzebny, np. serum rewitalizujące, odmładzające, nawilżające w jednym. Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków tego typu, na uwagę zasługuje jednak każde proponowane przez markę L’Oreal serum – te produkty dostać można w niewysokich cenach, a ich działanie nie podlega wątpliwości – zostało przetestowane przez miliony kobiet na całym świecie.

L’Oreal: serum do zadań specjalnych

L’Oreal Paris ma w swojej ofercie kilka produktów tego typu. L’Oreal serum Revitalift aktywnie wspiera walkę ze zmarszczkami, wypełniając je i unosząc skórę. L’Oreal serum Revitalift Filler to produkt innowacyjny o nowoczesnym wyglądzie narzędzia chirurgicznego – dzięki niemu możliwa jest walka ze zmarszczkami w zaawansowanym stadium. L’Oreal serum Age Perfect oprócz walki ze zmarszczkami także rozświetla skórę i sprawia, że wygląda ona młodziej. Jednego możesz być pewna: każde proponowane przez L’Oreal serum jest warte uwagi i w zależności od tego, czego potrzebuje twoja skóra, na pewno spełni swoją funkcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here