wakacyjny wyjazd

Do każdej pory roku przypisane są jakie gadżety. Jesienią chronimy się przed deszczem, a zimą przed mrozem. Kupujemy zatem parasol, kalosze, ciepłe czapki i rękawiczki. Gdy nadchodzi wiosna i lato, na dworze jest cieplej i pojawia się więcej słońca. Jednak jego nadmiar potrafi być uciążliwy. Dlatego powinniśmy stosować dużo kremu z filtrem. Letnie miesiące, ze względu na pogodę, są najchętniej wybierane na spędzenie urlopu. Aby wyjazd był udany, warto zaopatrzyć się w różne przydatne akcesoria.

Kosmetyczka turystyczna

Kosmetyczka to przyjaciółka każdej kobiety. W tego rodzaju torbie znajdują się wszystkie te produkty, które pozwalają nam wyglądać atrakcyjnie. Dlatego tym bardziej chcemy zabrać je ze sobą na wakacje.

Wiele pań chciałoby mieć torbę kosmetyczną pod ręką. Świetnym rozwiązaniem dla podróżujących jest kosmetyczka do torebki. Szeroka oferta tego typu kobiecych produktów znajduje się na stronie sklepu internetowego Edibazzar.pl.

Oferowana przez sklep kosmetyczka turystyczna jest z jednej strony bardzo pojemna, a z drugiej kompaktowa. Jej wymiary to 22 x 18 x 9 cm. Może pomieścić w swoim wnętrzu wiele kosmetyków i akcesoriów, w tym produkty do makijażu, kremy, balsamy, pastę i szczoteczkę do zębów, grzebień, materiały opatrunkowe, lekarstwa. Jednym słowem, wszystko to, co przydaje się na urlopie. Warto podkreślić, że kosmetyczka posiada uchwyt, dzięki któremu można ją wygodnie przenosić.

Kosmetyczki są wodoodporne i występują w wielu wariantach kolorystycznych. W sprzedaży są zarówno kosmetyczki w jasnych, jak i ciemnych kolorach. Panie, które lubią różnego typu desenie, mogą wybrać torebkę kosmetyczną w wiśnie, różowe cętki, kropki lub kwiaty.

Turystyczny organizer do torebki

Damskie torebki nie zawsze w 100% odpowiadają kobiecym potrzebom. Na rynku galanteryjnym sprzedawane są zazwyczaj torebki, których wnętrze to niefunkcjonalna przestrzeń. Producenci skupiają się tylko na wyglądzie zewnętrznym wyrobu. Nie biorą pod uwagę potrzeby organizacji drobiazgów znajdujących się we wnętrzu torby.

Niezwykle przydatne w takim wypadku są turystyczne organizery do torebki. Umożliwiają one utrzymanie ładu i porządku w kobiecej torebce. Wyroby te posiadają przydatne przegródki, z których część jest zapinana na suwak. Całość organizera łączy duża komora wewnętrzna.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to ponadczasowy letni gadżet. Pełnią one funkcję ochronną, ale przede wszystkim stanowią element letniej stylizacji. Oferta okularów chroniących przed słońcem jest imponująca. W opcji jest wiele rodzajów oprawek oraz kolorów szkieł.

Ceny okularów przeciwsłonecznych są na tyle niskie, że spokojnie można zakupić kilka wzorów. Wybrać można między innymi: pilotki, okrągłe lenonki (klasyczne lub retro), gogle kwadratowe, okulary blogowe, okulary typu kocie oko lub czarna mucha, okulary wykonane z bambusa.

Letnie kapelusze

Noszenie kapeluszy znów stało się modne. Nakrycie głowy przydaje się nie tylko podczas pobytu na plaży. To rewelacyjne zabezpieczenie podczas spacerów do lasu lub parku. Zatem kapelusz chroni nas nie tylko przed słońcem, ale także przed wszechobecnymi kleszczami.

W sklepach znaleźć można wiele modeli letnich kapeluszy. Latem najchętniej wybierane są kapelusze słomkowe. Swoich zwolenników mają także kapelusze wykonane z przewiewnych materiałów. Popularne są zarówno kapelusze z szerokim rondem, jak i mniejszych rozmiarów letnie meloniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here