Tusze do drukarek Brother

Kupując drukarkę warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę i funkcje samego urządzenia, ale też na wkłady. To od nich zależy, czy urządzenie będzie kosztowne w utrzymaniu. Która marka uchodzi za najbardziej budżetową? Sprawdzamy, czy tusze do drukarek Brother faktycznie są przystępne cenowo!

Wiele osób wybierając sprzęt do drukowania kieruje się głównie jego ceną. Nie jest to jednak do końca słuszne. Może się okazać, że urządzenie w bardzo okazyjnej cenie będzie wymagało częstego dokupowania drogich wkładów barwiących. Jednymi z najtańszych są tusze do drukarek Brother, przez co sprzęt tej marki jest bardzo popularny. Dowiedz się, dlaczego są opłacalne!

Ile kosztują tusze do drukarek Brother?

Standardowe tusze do drukarek Brother kosztują kilkadziesiąt złotych. Mogłoby się wydawać, że to standardowa cena i nie ma w niej nic nadzwyczajnego. Tajemnica tkwi w wydajności. Wkłady tej marki umożliwiają wydruk większej liczby stron niż artykuły tego typu od innych producentów.

By najlepiej zobrazować różnicę, porównajmy dwie przykładowe drukarki wielofunkcyjne, dedykowane do domu lub małej firmy. Wybraliśmy modele w cenie ok. 600 zł. Czarny wkład do HP DeskJet Ink Advantage 5275 kosztuje 75 zł i wystarcza na 360 stron, zaś kolorowy – 70 zł (200 stron). Z kolei tusze do drukarki Brother DCP-J105 kosztują wyłącznie 40 zł za osobne wkłady w odcieniach z palety CMYK (Cyjan, Magenta, Yellow, Key Colour). Przy tym czerń wystarczy na zadrukowanie 2400 stron, a kolory – 1300 stron! Komplet dla drukarki HP kosztuje 145 zł, a dla Brother – 160 zł. Przy takich wydajnościach pierwszy pakiet trzeba wymienić nawet już po miesiącu, a drugi tylko raz w roku. Wrażenie robi także różnica kosztów wydruku jednej strony w czerni – wynosi odpowiednio 20 gr oraz 2gr!

Ile można zaoszczędzić na kupnie tuszów do drukarek Brother?

Jak widać, tusze do drukarek Brother są zwykle jednymi z najtańszych. Oczywiście wszystko zależy od posiadanego modelu urządzenia – nie każdy będzie kompatybilny z tak wydajnymi wkładami, jak te z powyższego przykładu. Z reguły rzeczywiście mają przystępne ceny. Z tego powodu wiele osób machinalnie kupuje czy zamawia oryginalne wkłady, nie zwracając uwagi na cenę. Czy słusznie? Okazuje się, że te materiały eksploatacyjne można kupić jeszcze taniej! Sklepy sieciowe oraz markety doliczają do wartości takich produktów marżę, dlatego i tak są one nieco droższe, niż powinny.

Jeśli często drukujesz lub po prostu starasz się rozsądnie planować swoje wydatki, możesz sporo zaoszczędzić na eksploatacji drukarki. Z pewnością mniej płaci się za wkłady sprzedawane w cenach hurtowych, ale jest to raczej nieduża różnica. Zdecydowanie najbardziej opłacalne są zamienniki tuszów do drukarek Brother. Są idealnie kompatybilne z urządzeniami i gwarantują bardzo dobrą jakość wydruku. Przy tym kosztują nawet połowę mniej! Zaoszczędzone pieniądze można wydać na wiele innych rzeczy – książkę, abonament w serwisie streamingowym czy pyszny obiad dla dwóch osób.

Gdzie zamówić tusze do drukarek Brother?

Tusze do drukarek Brother w cenach hurtowych oraz świetnej jakości zamienniki można łatwo kupić w Internecie. Najrozsądniej jest zamówić je z jednego ze sprawdzonych serwisów, jak np. www.tonerpartner.pl. Wygodna wyszukiwarka oraz wsparcie konsultantów pomagają szybko znaleźć odpowiednie wkłady, nawet jeśli nie do końca pamięta się ich oznaczenia. Oferta obejmuje ogromny wybór tuszów do drukarek Brother, dlatego istnieje duża szansa, że potrzebne części będą dostępne w magazynie. Kurier może dostarczyć Ci zamówienie nawet w 24h. To zdecydowanie najbardziej wygodny i opłacalny sposób na zakup kartridżów!

Tusze do drukarek Brother są jednymi z najtańszych, ale pomimo tego da się je kupić za jeszcze mniej! Zamawiając zamienne, większe kartridże w korzystnych cenach, rzadziej musisz wymieniać wkłady. Przekonaj się, jakie to opłacalne i wygodne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here