car auto Katowice

Firmy oferujące usługi z zakresu car audio znajdują się niemal w każdym mieście. W Katowicach zlokalizowane są trzy, które naprawią lub zmodernizują sprzęt audio w naszym samochodzie.

Sonia Draga

Największa i najczęściej rekomendowana firma car audio w Katowicach, to Sonia Draga, która w ofercie posiada sprzęt wyłącznie od znanych i cenionych producentów, takich jak Morel, Caliber czy Dynamat. Oprócz sklepu stacjonarnego, firma prowadzi również stronę internetową i sprzedaż online. Witryna udostępnia mnóstwo ciekawych informacji i porad. Oprócz cen, dostępne są również newsy o aktualnych promocjach i rabatach, na których bardzo często można całkiem sporo zaoszczędzić. Jeśli ciekawi jesteśmy, jaki sprzęt jest najczęściej wybierany przez innych klientów, wystarczy zajrzeć na zakładkę „popularne”.

Ciekawostka jest to, że oprócz sprzętu audio do samochodu firma oferuje także audiobooki. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią czytać, a wiele podróżują.

jakie car audio w Katowicach najlepsze

Cartexim

Drugim, wartym odwiedzenia sklepem jest Cartexim, przy ulicy A. Zająca w Katowicach, który w ofercie posiada nie tylko sprzęt audio do samochodów, ale również szeroki wachlarz innych produktów, takich jak monitory, przenośne odtwarzacze DVD czy trannsmitery FM.

Jeśli jednak interesuje nas wyłącznie sprzęt car audio w Katowicach, znajdziemy tam radia samochodowe, wzmacniacze, akcesoria montażowe, okablowanine, kondensatory i piloty. Ponadto dostaniemy wiele innych akcesoriów, takich jak chemia samochodowa, kamery sportowe, rejestratory tras czy zestawy głośnomówiące. Ten sklep tez posiada własną witrynę i prowadzi sprzedaż internetową, dzięki czemu bez wychodzenia z domu możemy sprawdzić aktualną ofertę, ceny i promocje. Oprócz tego w punkcie stacjonarnym oferowane są usługi montażu.

Auto-Magic

Przy ulicy Gliwickiej znajdziemy sklep sieciowy Auto-Magic. W ofercie figurują marki takie jak Sony, Infinity, Blaupunkt czy Pioneer. Z uwagi na to, że sklep obecnie nie posiada witryny ani nie prowadzi sprzedaży online, warto udać się bezpośrednio do punktu stacjonarnego i zorientować się w dostępnych produktach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here