Cennik DPD, czyli ile zapłacimy za nadanie paczki

DPD to jedna z najpopularniejszych firm kurierskich, z której usług na co dzień korzysta wielu przedsiębiorców, ale również wiele osób fizycznych. Zyskała one spore grono stałych klientów, którzy cenią sobie jasne warunki współpracy, a także niskie ceny oferowanych usług. DPD cennik jest bowiem ogólnodostępny dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą wysłać paczkę. Warto zapoznać się z cennikiem DPD, aby wiedzieć, ile właściwie będzie nas kosztować jej nadanie.

Od czego zależy cena?

DPD cennik podzielony jest na kilka kategorii. Pierwszą z nich są koperty box, za których wysyłkę zapłacimy nieco ponad 10 zł. Drugą kategorią są paczki, których wysyłka kosztuje nas od 10 do około 13 zł. Trzecia z kategorii cennika DPD przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy zainteresowani są wysyłką palet EURO. Jej koszt waha się w przedziale od 115 do 160 zł. Cena usługi uzależniona jest tak naprawdę od wagi przesyłki, którą chcemy nadać. Oczywistym jest, że za wysłanie lżejszych paczek zapłacimy mniej, cięższe zaś będą nas kosztować nieco więcej. Wszelkie szczegóły znaleźć można w DPD cennik. Co więcej, firma przedstawia również ceny usług dodatkowych, takich jak na przykład zwrot dokumentów czy ubezpieczenie.

Oferta dla firm

Nieco inaczej przedstawia się cennik DPD, jeśli chodzi o ofertę dla klientów biznesowych. Otóż jeśli decydują się oni na nadanie jednorazowo paczki na pośrednictwem tejże firmy, to najczęściej korzystają z cennika, który dotyczy także osób fizycznych. Niemniej jednak jeśli przedsiębiorca zainteresowany jest nieco dłuższą współpracą, jej warunki zawsze ustalane są indywidualnie. Im większa liczba przesyłek ma zostać doręczona, tym niższy będzie jej jednostkowy koszt. Każdy przedsiębiorca, który zainteresowany jest nawiązaniem stałej współpracy z firmą DPD, powinien skontaktować się z jej przedstawicielem. Nie sposób byłoby bowiem podać jednorodny cennik, mając tym samym na względzie, że każda działalność gospodarcza ma inną specyfikę.

Współpraca z dobrą firmą kurierską

Ceny usług, jakie oferuje firma DPD, są stosunkowo niewielkie, mając na uwadze, jakie obecnie ceny proponuje większość firm kurierskich. Warto przy tym pamiętać, że firma DPD cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Warto zatem skorzystać z oferty sprawdzonej firmy kurierskiej bez względu na to, czy chcemy wysłać jedynie małą paczkę raz na jakiś czas, czy też jesteśmy zainteresowani podjęciem stałej współpracy, co często ma miejsce w przypadku klientów biznesowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here