Chcesz się pozbyć celulitu? Endermologia LPG jest dla Ciebie!

Cellulit to problem, z którym zmagają się kobiety w każdym wieku. Skórka pomarańczowa na udach i pośladkach niejedną z nas zniechęciła do plażowania czy chodzenia na basen. Na szczęście są już zabiegi, które pomagają się skutecznie pozbyć tego problemu. Tym zabiegiem jest endermologia LPG.

Co to jest endermologia LPG?

Endermologia to rodzaj masażu z podciśnieniem wykonywanego przy użyciu specjalnego sprzętu sterowanego komputerowo. Zabieg endermologii łączy w sobie zalety tradycyjnego odchudzającego masażu manualnego z podciśnieniem. Dzięki temu, że osoba poddawana zabiegowi engermologii LPG musi ubrać specjalny kombinezon, to można stosować większą siłę, dzięki czemu efekty endermologii są zdecydowanie bardziej widoczne.

Na co pomaga endermologia?

Jak już wspomniano, edermologia to zabieg, który pozwala się pozbyć cellulitu. Podczas zabiegu znacząco przyspiesza metabolizm, organizm oczyszcza się z toksyn, poprawia się krążenie. Dzięki temu komórki są lepiej odżywione i dotlenione. Intensywny masaż wzmaga również produkcję kolagenu, co wpływa dobrze nie tylko na kondycję skóry, ale również na jej wygląd. Skóra staje się jędrniejsza, następuje redukcja cellulitu, a blizny i rozstępy ulegają znacznemu spłyceniu. Dodatkowym pozytywnym efektem zastosowania zabiegu jest znaczące wyszczuplenie, co potwierdzają osoby wykonujące zabiegi endermologii w Krakowie.

Jak wygląda zabieg endermologii?

Zabieg endermologii to zabieg trwający ok. pół godziny. Przed zabiegiem osoba, która będzie go wykonywała, przeprowadza wywiad i wybiera odpowiednie parametry, w tym intensywność, zabiegu. Bezpośrednio przed rozpoczęciem zabiegu pomaga ona ubrać specjalny kombinezon (endermowear), który jest niezbędny, by osiągnąć zamierzone efekty.

Podczas zabiegu głowica masująca jest prowadzona po ciele osoby poddawanej zabiegowi. Głowica składa się z dwóch rolek i działa na ciało w różnych kierunkach, wykorzystując dodatkowo podciśnienie. To właśnie dzięki temu komórki są lepiej dotlenione i odżywione, a całe ciało zaczyna wyglądać lepiej. Efekty endermologii są widoczne już po pierwszym zabiegu, a seria zabiegów pomaga zachować uzyskane efekty na dłużej.

Inne zalety endermologii

Warto wiedzieć, że oprócz wspomnianego wyżej działania na sylwetkę, można wskazać również choroby, na które może pomóc endermologia LPG. W Krakowie spotkaliśmy osoby, które potwierdzają, że endermologia pomogła im w walce z gromadzeniem wody w organizmie czy usunięciem obrzęków. Dowiedziono również, że zabieg ten pomaga w łagodzeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, reumatycznych czy terapii zapaleń stawów, ścięgien i wiązadeł.

Sprawdź ofertę Salonu Kosmetycznego oferującego szeroki wybór zabiegów kosmetycznych oraz endermologie LPG w Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here