Co zrobić możesz dla włosów?

Tak naprawdę, w kontekście pielęgnacji swoich włosów masz do dyspozycji wiele rozwiązań zabiegowych. Warto dokładnie sprawdzić, jak wyglądają ogólnie dostępne i rekomendowane w szerokim gronie zabiegi, jak choćby mezoterapia igłowa na włosy. Coraz częściej w tego rodzaju zabiegach kosmetologicznych stosowane są zaawansowane rozwiązania biotechnologiczne. Coraz częściej w zabiegach mezoterapii komórki macierzyste włosy wspomagają w sposób kompleksowy, za pomocą ich aplikacji bezpośrednio w obręb skóry głowy!

Skąd mezoterapia przeżywa taki boom?

Wynika to przede wszystkim z tego, jakie mezoterapia igłowa włosy efekty pozwala uzyskać. Włosy stają się praktycznie od razu bardziej lśniące, wytrzymałe, mniej wypadają oraz uzyskują gęstość. Jest to metoda skuteczna nie tylko w leczeniu łysienia androgenowego, ale i wspieraniu zaburzeń niedoborowych i kiepskiego wyglądu włosów na naszej głowie. Warto o tym pamiętać i wiedzieć, że mezoterapia igłowa na włosy jest naprawdę wyjątkowym zabiegiem i że jej wdrożenie może się okazać bardzo dobrą decyzją. Szczególnie cieszy to, że takie nowoczesne technologie jak komórki macierzyste włosy mogą odżywiać praktycznie u każdego z nas – pozyskiwanie, bankowanie oraz stosowanie tych komórek okazuje się coraz prostsze i jest dostępne w walce o lepszy wygląd każdej osoby dookoła.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg, którym jest mezoterapia włosy jest bardzo prosty. Opiera się na zastosowaniu specjalnego aplikatora elektronicznego, który połączony jest z cieniutką igiełką, która służy do stworzenia niewielkich nakłuć w powierzchni skóry głowy i podawaniu substancji witaminowych, minerałów oraz komórek macierzystych. W mezoterapii igłowej na włosy można również wyróżnić wiele subtypów. Szczególną uwagę zwracają podtypy mezoterapii, które zorientowane są w stronę nieinwazyjnego i bezbolesnego podawania substancji odżywczych – głównie za pomocą prądu jonowego lub ultradźwięków, co staje się coraz popularniejszą formuła zastosowania tego zabiegu. Warto się głębiej zainteresować również tematem komórek macierzystych, które są coraz częściej stosowane z bardzo dobrymi efektami w kosmetologii zabiegowej i cenione są przez wiele pacjentek gabinetów kosmetologicznych i lekarskich.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/dodatkowe-zabiegi/mezoterapia-glowy.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here