Obóz Czaplinek

Czaplinek to niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim, w powiecie Drawskim. Miasto to znajduje się pomiędzy dwoma pięknymi jeziorami: Drawsko i Czaplino. Dodatkowo znajduje się ono w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Okolica tego miejsca jest niezwykle malownicza i stwarza wiele możliwości turystom.

Nic dziwnego więc w tym, że Czaplinek jest miejscem organizacji obozów dla dzieci i młodzieży. Jeziora są czyste, plaże strzeżone, można tutaj skorzystać z wypożyczalni sprzętów wodnych i wiele więcej. Obóz Czaplinek daje mnóstwo możliwości na spędzenie aktywnie swoich wakacji. Jest to wakacyjny raj dla wszystkich amatorów sportów wodnych.

Baza noclegowa Czaplinka głównie nastawiona jest na rodziny oraz grupy dzieci i młodzieży. Jest to bardzo lubiane miejsce przez organizatorów turystyki dziecięcej oraz przez same dzieci. Raz biorąc udział w obozie Czaplinek, mają ochotę powtórzyć tę przygodę podczas kolejnych wakacji. Miejsce to charakteryzuje się niesamowitym klimatem oraz dużym spokojem.

Obóz Czaplinek – co może zaoferować? Przede wszystkim czyste powietrze, mnóstwo zieleni, bliskość z naturą oraz przestrzeń. Ośrodki przyjmujące grupy zlokalizowane są na obrzeżach miasta, przy samym jeziorze, pośród lasów. Obóz Czaplinek to nielimitowany dostęp do jeziora. Kąpiele, piłka wodna, plażowanie – oto ulubione czynności podczas wakacji! Miejsce te dodatkowo jest świetne na organizację obozów wodnych. Obóz Czaplinek może mieć tematykę żeglarską, kajakową, windsurfingową, a nawet nurkową. Warunki jakie stwarza jezioro Drawsko są rewelacyjne. Lasy okalające jeziora oraz podmokłe tereny z kolei są idealne dla wszystkich survivalowców. Jest to świetne miejsce do prowadzenia tego typu obozów.

Oprócz obozów wodnych i survivalowych, w Czaplinku realizowane są obozy artystyczne, gitarowe, fotograficzne, ogólnosportowe, piłkarskie, fitness, crossfit, językowe, paintballowe, rekreacyjne, naukowe i wiele więcej. Obozy w Czaplinku są odpowiednie zarówno dla małych dzieci, jak i starszej młodzieży. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Ciekawych tematyk nie brakuje, jest ich bardzo wiele.

Obóz Czaplinek to gwarancja dobrej zabawy. Dla obozowiczów przygotowywane są rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne, konkursy, ogniska z gitarą, dyskoteki, karaoke, wycieczki, spacery, wyprawy kajakowe, wspólne zabawy w jeziorze i na plaży. Jest tego naprawdę wiele. Nie sposób się tutaj nudzić.

Obóz Czaplinek to sposób na bezpieczne i radosne wakacje. Wykwalifikowana kadra, sprawdzony sprzęt, strzeżone kąpieliska, komfortowe zakwaterowanie oraz pyszne wyżywienie  – to sprawia, że rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy. Z kolei: rówieśnicy, moc atrakcji, bogaty program, piękne miejsce to te elementy, które zapewniają dzieciom i młodzieży zadowolenie z wakacji.

Obóz Czaplinek oprócz atrakcji zapewnia uczestnikom ciekawe warsztaty, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Niezależnie od profilu obozu, każdy uczestnik w ciągu dnia będzie uczył się czegoś nowego. Dzięki temu będzie mógł zgłębiać swoje pasje lub jeżeli takowych nie ma – odkryć je. Obóz Czaplinek stawia na rozwój dzieci i młodzieży.

Wakacje powinny być spędzone aktywnie, atrakcyjnie i pożytecznie. Dlatego właśnie obóz Czaplinek będzie strzałem w dziesiątkę. Niepowtarzalne wakacje, w gronie nowych przyjaciół, rozwijające zajęcia, motywująca kadra oraz piękna lokalizacja – to i wiele więcej czeka na dzieci i młodzież na obozach w Czaplinku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here