Wyobraźnia i gadżety kontra rutyna

0
1161

Przed stałymi związkami, które nierzadko trwają przecież przez wiele dziesięcioleci, stoi nie lada wyzwanie – nie pozwolić, aby przez te wszystkie lata rutyna zgasiła uczucie, od którego to wszystko się zaczęło. Rutynę, która jest niebezpieczna niczym przysłowiowa cicha woda, trzeba zwalczać na wielu polach codziennego życia, ale jedno z nich jest dla zdrowego związku chyba najważniejsze – alkowa. Na szczęście w sukurs przychodzą nam tutaj nie tylko proste gadżety, takie jak zabawna i tania bielizna erotyczna, ale również wyobraźnia oraz proste gry i zabawy. W niniejszym artykule wymienimy kilka sposobów na to, jak uniknąć stagnacji w sypialni.

Dominacja

Gra w dominację oznacza zazwyczaj klapsy, chłostę i inne formy ostrzejszych pieszczot. Klapsy są często łatwym i bezpiecznym punktem wejścia do BDSM, który prowadzi do odkrywania innych, bardziej ekscytujących form tego fetyszu. Gra w uderzenia może wahać się od lekkiego uderzenia w pośladki aż po trzask bata.

Podobnie jak w przypadku każdej perwersji lub fetyszu, ważne jest wcześniejsze uzgodnienie dokładnych granic, ponieważ bezpieczeństwo i wygoda to najważniejsze ich aspekty załamania”. Zanim zabierzemy się za tego rodzaju zabawę, omówmy z partnerem poziom intensywności, który lubisz (lub twojego partnera), wybierzmy bezpieczne słowo – klucz, aby w razie potrzeby zatrzymać akcję i ustalmy dokładnie, które części ciała można bezpiecznie uderzyć. Najlepiej trzymać się obszarów, w których jest stosunkowo dużo ciała, takich jak pośladki lub uda, a unikać mniej chronionych obszarów, takich jak dolna część pleców lub boki. Zarówno dla oszczędności finansowych, jak i bezpieczeństwa, dobrym pomysłem jest zacząć od użycia ręki, zanim zainwestujemy w większe i groźniejsze akcesoria, takie jak na przykład bicz.

Bielizna damska

Jeden z najczęstszych fetyszy koncentruje się na czymś, co chyba każdy ma w swojej szafie: bieliźnie. Co ciekawe, to bardzo przystępne akcesorium erotyczne, bowiem w porównaniu z wieloma innymi jest stosunkowo łatwo dostępna oraz tania. Bielizna erotyczna to chyba najczęstszy wybór na zaostrzenie spraw w alkowie i często pojawia się w zabawach takich par, które mogą nawet nie uważać się za perwersyjne lub posiadające jakiś fetysz. To zdecydowanie najprostszy, najszybszy oraz najtańszy sposób na to, aby wnieść do sypialni powiew świeżości, a kolejną rutynową noc zamienić w prawdziwą przygodę. Erotyczna bielizna jest również bardzo często wstępem do kolejnych seksualnych eksploracji, takich jak chociażby zabawa w role. Dlatego też jest polecana jako pierwszy krok do wypróbowania wszystkim tym parom, które szukają jakiejś odmiany w swoim życiu intymnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here