Zastrzyki kwas hialuronowy Katowice – czy rzeczywiście warto?

Każdy z nas chciałby być piękny i wyglądać młodo do późnych lat starości, jednakże nie jest możliwe całkowite zatrzymanie naturalnego procesu starzenia się komórek organizmu. Pojawienie się zmarszczek na twarzy jest nieuniknione, jednakże można mocno opóźnić ten proces i nawet zredukować powstałe już zagłębienia w skórze. Nie trzeba jednak od razu iść pod skalpel, gdyż do dyspozycji mamy szereg znacznie mniej inwazyjnych zabiegów. Przykładem są zastrzyki kwasem hialuronowym.

Zastrzyki kwas hialuronowy Katowice – czy rzeczywiście warto?

Moc drzemiąca w zabiegach kwasem hialuronowym jest ogromna. Jest to w pełni bezpieczna i naturalnie produkowana w naszym organizmie substancja, a wiec nie trzeba martwić się wystąpieniem szeregu niepożądanych efektów ubocznych. Zastrzyki kwas hialuronowy pozwalają na nadanie tkankom pożądanej objętości oraz na poprawę kształtu twarzy. Jeśli ktoś boryka się z wąskimi ustami, kurzymi łapkami, szpecącymi bliznami czy też opadającymi policzkami, to jak najbardziej warto zdecydować się na zabieg kwasem hialuronowym Katowice. Za jego pomocą można szybko nawilżyć i ujędrnić skórę, bez obawy o swoje zdrowie.

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu kwasem hialuronowym?

Na zabieg jakim jest zastrzyk kwas hialuronowy Katowice, decyduje się coraz więcej osób, szczególnie kobiet pragnących poprawić wygląd swojej skóry. Warto się na nie go zdecydować w celu wygładzenia zmarszczek i pozbycia się fałdów skory na czole czy też kurzych łapek. Zastrzyki kwasem hialuronowym okazują się być niezwykle pomocne w przypadku utraty objętości i zarysu twarzy. Za ich pomocą można również wymodelować twarz, poprawić wygląd ust i skóry na szyi/dekolcie/rękach. Przy użyciu kwasu hialuronowego możliwe jest zredukowanie nieestetycznych blizn potrądzikowych.

Należy pamiętać o tym, że chociaż zabiegi kwasem hialuronowym są bezpieczne, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania do ich wykonania. Nie są one wskazane w przypadku kobiet ciężarnych i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest również ostra choroba gorączkowa. Podobnie zresztą jak wszelkiego typu infekcje bakteryjne, wirusowe czy też grzybica. Jeśli ktoś jest nadwrażliwy na stosowanie wypełniacza w postaci kwasu hialuronowego, to także nie może skorzystać z zabiegu. Jeśli ktoś korzystał w przeciągu pięciu lat z zabiegów z wypełniaczem zawierającym kwas polimlekowy, to również nie powinien sięgać po zastrzyki kwasem hialuronowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here